Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Żerniki Dolne - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

87 500 zł1 268 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Siesławice

Siesławice(Żerniki Dolne + 19 km)

165 000 zł3 018 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość stanowiącą działkę ewidencyjną nr 65/21 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł946 m² 86,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę Z przestrzenią na twój wymarzony dom Działka budowlana z warunkami zabudowy - 946 m | Maleszowa, gm. Pierzchnica Na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 224 m² 121,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość składającą się z dwóch działek o nr 480/1 i 484/11 o łącznej powierzchni 1224m2, położoną przy granicy Buska-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kościuszki

Busko-Zdrój(Żerniki Dolne + 17 km)

219 000 zł64,63 m² 3 388,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal biurowy/usługowy o powierzchni 64,63 m , 4 pokoje + pomieszczenie socjalne w centrum Buska-Zdroju, w budynku dawnego Buskiego Przedsiębiorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16 100 m² 3,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta sprzedaży 1,61 ha, piasek Wielki (gm. Nowy Korczyn) Idealna propozycja: - dla osób chcących uzyskać status rolnika, - dla rolników planujących powiększenie gospodarstwa, - pod.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,90 m² 5 636,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 47,9 m 2 pokoje, balkon Staszów, ul. Langiewicza 2 pokoje | Dwustronne | Po remoncie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,60 m² 6 709,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 62,6 m 3 pokoje, balkon Staszów Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 2. piętrze w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Podmaleniec

Podmaleniec(Żerniki Dolne + 21 km)

849 000 zł163,41 m² 5 195,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom z użytkowym poddaszem | Podmaleniec, okolice Staszowa Cena: 849 000 zł | Powierzchnia użytkowa: 163,41 m | Działka: 30 ar brak prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mędrzechów

Mędrzechów(Żerniki Dolne + 25 km)

45 000 zł1 675 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane W miejscowości mędrzechów! Oferujemy do sprzedaży dziewięć działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach, oraz jedną rolną. Na działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żerniki Dolne

Żerniki Dolne,świętokrzyskie

24 900 zł960 m² 25,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (wz) nr 82/4 - 960m2 w Żernikach Dolnych, gm. Stopnica, pow. buski (kielce - 53km) Identyfikator działki: 260106_5.0030.82/4 - Brak planu zagospodarowania. Dla działki (pierwotnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żerniki Dolne

Żerniki Dolne,świętokrzyskie

295 000 zł200 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 568 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Żerniki Dolne w gminie Stopnica. Położony na przestronnej prostokątnej, równej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żerniki Dolne

Żerniki Dolne,świętokrzyskie

20 000 zł11 500 m² 1,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowe 1ha i 15a w Żerniki Dolne (trasa Stopnica Szydłów) okolo 20 km od Buzko Zdrój Możliwosc podciagniecia niktki gazu, prądu i wody. Tel.  

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij